אדמה אירועים הוא גן אירועים חדש הממוקם בכניסה הצפונית באשדוד, האולם היוקרתי מציע נוף פתוח לגן הירוק, פינות ישיבה בסטייל ברחבי הגן, חופה באוויר הפתוח, מזנוני הגשה אתניים ומעל הכל צוות מיומן ומנוסה שילווה אתכם מהשנייה הראשונה. באדמה אירועים קיימים שני אולמות אירועים לבחירה :  אולם אירועים קטן המכיל 168- 350 אורחים ואולם אירועים גדול המכיל 350- 800 אורחים.

מבטח חוץ של גן אירועים אדמה
אולם אירועים אדמה

אולמות אירועים באשדוד לאירועים קטנים

אולם באשדוד לאירועים קטנים יתאים לעד 400 אורחים. הוא מתאים לחתונות בוטיק, בר או בת מצווה, טקסי חינה, בריתות ועוד. הקסם של המקום הוא בגישה, היכולת להתאים את הפרטים השונים לדרישות שלכם, הקייטרינג המעולה ומקצועיות של אנשי הצוות.
את האולם הקטן אפשר לעצב לפי בחירתכם כולל הוספת פרטים מפנקים כמו בר מתוקים ופינת משחקים לילדים. הצוות ידאג במהלך כל האירוע לעמוד בסדר הזמנים שנקבע מראש וישרת אתכם ואת האורחים שלכם במקצועיות.

אדמה
אירועים אשדוד

אולמות אירועים באשדוד לאירועים גדולים

אולמות באשדוד לאירועים גדולים יתאימו עבור 800 אורחים. אולמות אילו חייבים להיות גדולים דיים ולהקפיד על מקצועיות מהמפגש הראשון שלכם עם המקום ועד לסיום האירוע המיוחד שלכם. צוות שירותי יעניק לכם בדיוק את מה שתרצו ויהיה פתוח לשמוע את הרעיונות שתביאו אתכם ולהגשים את חלומותיכם.

האולם הגדול של אדמה ניתן לעיצוב לפי ראות עיניכם. הוא משלב בין אזור קבלת הפנים הירוק, מערכות ישיבה מפנקות ואולם מרשים ביופיו. הצוות יודע כיצד לנהל כל אירוע ביד רמה, מקפיד לתת מענה מידי לכל בקשה ופניה והוא ידאג לכך שאתם והאורחים שלכם תיהנו מאירוע ברמה הגבוהה ביותר שאתם יכולים לחלום עליה.

אולמות אירועים לכל יום בשנה

שני ידיים של חתן וכלה מציירות יחד לב בחול בחוף הים בשחור לבן
אולמות אירועים באשדוד

האירוע שלכם יהיה בכל יום שנוח לכם, אולם באשדוד אדמה, עומד לרשותכם ושומר על ערכים של מקצועיות, הקשבה, תשומת לב והגשמת חלומות. היתרונות של אולם האירועים רבים ואחד מהם הוא היכולת לקיים כל אירוע בכל עונות השנה.

איך לבחור את אולם האירועים המתאים לכם

האירוע המרגש שאתם מתכננים הוא יחיד ומיוחד ובאדמה אירועים יתייחסו אליו ככזה. כל אירוע מתוכנן בקפידה, הוא יהיה בתוך אולם באשדוד שמתאים לרצונות שלכם ולמספר האורחים והצוות תמיד ייתן שירות מעולה ומקצועי.

בחירה נכונה של האולם מתבצעת כשכבר מהרגע הראשון אתם יודעים שהגעתם למקום הנכון. ברגע שאתם מתחילים לחפש אחר אולמות באשדוד אנו מציעים לכם לבקר במקום, לראות את העיצוב, לפגוש את הצוות שיהיה אחראי לאירוע שלכם ולבדוק יחדיו כיצד אנחנו יכולים להגשים לכם חלום